رفتی علی آقا . سه شنبه لعنتی دیگری درست شد برایمان. تو ولی راحت شدی و رفتی . مهم نیست اگر خوانندگان جام جم نمی دانند و شاید هیچ وقت ندانند تو برای نیم تای برنامه های روزانه ی شبکه های صدا و سیما چه خون دلی می کشیدی. ما که می دانیم .

ما که می دانیم همه ی این سال ها رفتی و آمدی و سرت به کارخودت بود و تنهایی ات ما که می دانیم مرگ چه نازنینی را از ما گرفته است . همه ی آن هایی که سال ها آمده اند جام جم و مدتی بوده اند و رفته اند حالا دلشان برایت تنگ است . صداهایشان می لرزد و یاد خاطره های ناب تو از سینمای پیش از انقلاب و فیلم های کیمیایی و کانون پرورش می افتند.

رفتی علی آقا و مرگت لابد یک خبرکوتاه می شود لابلای خبرهای ریز و درشت . مثل عاقبت همه ی ما . همه ی مایی که دلمان خوش است به کلمه و خبر و نوشتن . و تنهاییم درست مثل تو. سفر به خیر علی آقا!

جام جم آنلاین: «علیرضا آقابالایی» روزنامه نگار ، نویسنده و از همکاران قدیمی روزنامه‌ جام جم صبح امروز در سن 45 سالگی درگذشت.

به گزارش جام جم آنلاین «علیرضا آقابالایی» از همکاران با سابقه مطبوعاتی به دلیل سکته قلبی دارفانی را وداع گفت.

علیرضا آقابالایی مستان آباد در سال 1344 در تهران متولد شد. وی همکاری با نشریه کیهان بچه ها و سری مجلات رشد را از سال 1359 به عنوان شاعر و نویسنده کودکان آغاز کرد.

وی نویسنده قصه کوتاه «حکایت آخر» ، «رمان های روی خط فاصله» ، «شب یلدای ایوب» و مجموعه‌های «شعر در طلوع آفتاب» ، «باغ پاییز» و «چشم به راه خورشید» ، عضو تحریریه روزنامه جام‌جم ، نویسنده فیلمنامه «برخورد» (سیروس الوند) و همچنین دستیار کارگردان و برنامه ریز فیلم‌هایی چون اشک و لبخند (شاپور قریب) ، آخرین پرواز (احمدرضا درویش)، دندان مار و سرب (مسعود کیمیایی) بوده است.

 http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100873060487

http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100873063409

http://khabaronline.ir/news-56253.aspx

http://khabaronline.ir/news-56363.aspx

http://khabaronline.ir/news-56230.aspx

http://solatforoutan.blogfa.com/

http://www.tavazoee.blogfa.com/

http://www.parehkhat.blogfa.com/

 http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1523868&Lang=P