«در حد مرگ» آرش شفاعی منتشر می‌شود

 
آرش شفاعی از در دست چاپ قرار گرفتن ششمین مجموعه شعرش با عنوان «در حد مرگ» خبر داد.

 به گزارش خبرنگار کتاب خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این شاعر در توضیحی گفت: مجموعه شعر «در حد مرگ» شامل شعرهایی سپید است که غالبا بعد از سال 88 تا 91 سروده شده‌اند. این مجموعه که در سه دفتر تقسیم‌بندی شده، به تازگی مجوز نشر گرفته است.

 شفاعی افزود: شعرهای دفتر یکم مجموعه «در حد مرگ» مضامینی ‌اجتماعی‌ و تأملاتی از دنیا و وضعیت انسان است،‌ دفتر دوم شعرهای مرگ‌محور و دفتر سوم شعرهایی است که مضامین عاشقانه دارند که البته شعرهای بخش مرگ‌محور کم‌تر از دو بخش دیگر است.

 او درباره سرودن شعر سپید و غزل‌سرایی خود نیز گفت: سرودن شعر سپید برای من تقریبا موازی با غزل‌سرایی پیش‌ رفته است و دست کشیدن از یکی از این دو قالب شعری و ویژگی‌های‌شان برایم سخت است؛ به همین خاطر الآن هم‌زمان و به صورت موازی هم شعر سپید می‌گویم و هم غزل.

 مجموعه شعر «در حد مرگ» از سوی انتشارات فصل پنجم منتشر خواهد شد.

 پیش‌تر از آرش شفاعی مجموعه‌های شعر «تا فراسوی رفتن‌»، «تهران شبیه هر شب دیگر سیاه بود»،‌ «تکه‌های سرب در دهانم‌»، «جمعه خیابان ولیعصر» و «شهریوری تو» منتشر شده است.

/ 19 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امين موسي وند

طرح يك سوال با فاطمه موسي وند با دوپست دعوتيد به زير ذره بين با احترام [گل]

جواد کلیدری

مبارک باشه آقا. تقریبا هر روز یادمه باید چیزی واسه ی صفحه ات بفرستم. خودت که منو می شناسی. ببخش تو رو خدا

سکوت

اندیشه تون آرام و قلمتون پر از برکت..

ش م

سلام آرش عزیز... به روزم[گل]

ادیب عشق

درود بر آرش عزیز و تبریک صمیمانه . . اگه دوست دارید از یه نیمچه شاعر تفقدی کنید.. بسم ا.. . . ای دوست مبادا که رها بگذاری در معبر باد... دست تنهایی را...

ری را جویباری

سلام دوست عزیز.... مهم ترین تیتر، تویی! با احترام و افتخار دعوتید به جشن واژه هایم [گل][گل][گل]

حميدرضا شكارسري

اگر سينا جانم از نام گذاري آن نقدي كه روزگاري بر كتابش داشتم دلخورست همين جا از او عذرخواهي مي كنم اما بر حق منتقد در ابراز عقيده و احيانا چندوجهي حرف زدن و گاه با طنزي چندپهلو نوشتن صحه مي گذارم . كلام آخر اين كه از پيش بيني عالمانه و عارفانه ي سينا در انتهاي كامنتش سردرنياوردم . "روزي كه عينيت هاي چندبعدي در كام ذهنيتي تك بعدي فرو رود" قيامت را مي گويد يا آينده شعر را ؟ ( اين را به حساب چند بعدي بودن معنا نمي گذارم البته!!) جناب شفاعي ببخشيد كه غزلتان اين وسط قرباني شد . انشاالله بعدتر راجع به غزل تان هم مي آيم و مي نويسم و صميمانه اميدوارم سيناي عزيزم از من ناراحت نشده باشد چنان چه من ناراحت نشدم از كامنت شان ! كاش مي شد ببينمش !