بوي عيد...عطرميلا دموعود...لحظه به لحظه به جمعه ي سبزي نزديك تر مي شويم كه بشترازهمه ي جمعه هابه يا د حضرت موعود تاريخ آكنده است.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

با مروري بر روايات متواتري كه در خصوص نشانه هاي ظهوربه ما رسيده است بيش از پيش به اين اعتقاد اعتماد پيدا مي كنيم كه زمان رؤيت آن آفتاب پنهان  نزديك است.

آنچنان كه شايد شما نيز خوانده باشيد دسته اي از حوادث نزد يك به آن زمان درعراق اتفاق مي افتد و حوادثي نظير كشتار مردم وتخريب اماكن متبرك و برخي شهرهاي آن سامان در روايات ذكر شده است.

با توجه به وضعيت كنوني عراق اشغالي و مرگ و ميري كه در اين كشور توسط  تروريستها و اشغالگران به راه افتاده است مي توان گفت دسته اي از روايات محقق شده است.

 البته نشانه هاي ديگري نيز جزو اين  نشانه ها ذكر شده كه مي تواند رمزي و سمبليك ويا عيني و قابل تحقق باشد نظير نداي آسماني درآستانه ي ظهور...خروج فردي از دود مان آل سفيان...انقلاب در يمن ونظاير آن.

از خوانندگان عزيزمي خواهم كه در خصوص اين روايتها به ويژه روايات مربوط به ظهور و به قدرت رسيدن  فردي با لقب "سفياني" نظرگاههاي خود را بيان كنند.

 

/ 3 نظر / 8 بازدید
رضا

سفيانی و دجال صحت دارن. و ندای آسمانی هم فقط در دوره ای که مردم دلهاشون سخت شده و باور نمی کنن شنيده ميشه تا حجت خدا تمام بشه. اگه بازم در مورد امام عصر نوشتين من رو هم خبر کنيد خوشحال ميشم

tasnim

من هم فکر ميکنم اين علائم خيلی نزديک هستند .ممکن است قيام از خراسان اشاره ای به افغانستان داشته باشد . در کتاب «پيشگوييها و آخرزمان» نشر موعود اطلاعات جالبی در اين زمينه وجود دارد.مثلآندای آسمانی که همزمان در همه جای دنيا شنيده ميشود ويا شناسايی شدن همه مردم به يک شماره(کد)و...

MEHDI

َعزيز دل برادر تقبل ا...! آقا كاش يك تحليل سياسي هم مي نوشتيد ببينيم اين تو اين عراق و يمن چه خبر است. اين سفياني هم ظاهراً الان از امراي ارتش سوريه است.