«تكه‌های سرب در دهانم» منتشرشد

هنوز مجموعه تهران شبیه هر شب دیگر سیاه بود تازه ار چاپ بیرون آمده بود که دوستان بنیاد حفظ آثار و نشر ازرشها خبر دادند مجموعه «تکه های سرب در دهانم» هم منتشر شده است.

خبر انتشار مجموعه در اینجا و نقد دوست خوبم محمدرضا شالبافان بر روی آن در اینجا قابل دسترسی است.

/ 48 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سيد مهدی موسوی

سلام عزیز .......به روزم...... با: 1- آخر بازی آخرین خبرها در مورد اشتراک مجله «همین فردا بود» و دریافت رایگان شماره اول آن 2- در ستایش چاقو مطلبی در مدح حماقت های عاشقانه 3- تولدی دیگر خبر ایجاد کارگاه ادبی «سایه ها» در استان تهران و شرایط و نحوه حضور علاقمندان 4- خبرهای داغ فرهنگی آدرس چند جشنواره توپ با جوایز توپ تر! 5- مریم جعفری شاعر یا نویسنده؟! ماجرای یک تشابه اسمی و گزارشی از دزدی یک نویسنده مطرح 6- سیاه بازی با جلوه های ویژه یا آیا رونالدینیو یک غزل پست مدرن است؟!! 7- یک شعر تازه شعری طولانی اما... پس صمیمانه پشت این فاصله های لعنتی منتظرم...

مهدی موسوی ميرکلائی

در يكي از ايستگاه هاي همين شعر پياده شدي با چمداني كه تمام تو بود / و قاب عكسي كه مي خنديدي ... با سلام وبلاگ ترانه ی ما بعد از وقفه ای سه ماهه به روز شد . در اين پست ترانه ي ما مواجه مي شويد با : ۱. سه ترانه از ترانه سراياني كه براي من بسيار قابل احترامند ۲. يك شعر سپيد از من ۳. يك ترانه اجرا شده از من و معرفي آن ۴. خبر ي در رابطه با سايت پيله هاي شيشه اي مشتاقم به حضورتان با تشکر مهدی موسوی

میرزایی

سلام عزیز با غزل " تلفن" و معرفی چند لینک بروزم ...یک روز شوهر تو مرا حدس می زند از جیبم عکس های تو را در می آورد ...... منتظرتان هستم نادعلی.

سيد ضياء قاسمی

سلام آرش جان .. مبارک است .. از مجموعه هایت به علی محمد بده تا برای من هم بفرستد

اطهر سيد موسوی

به روز نيستم مثل مردابي خوابيده در رخوت و مانده در آرزوي درياهاي دور كه تنها گاهي شبهاي مهتاب ،رقص ارواحي نا آشنا در آهنگ وزغ هايي گنگ تكاني به جانش می دهد.

مريم

سلام بزرگوار تبريک می گم موفقيت شما رو دوست داشتی بيا باشه موفق باشيد

مرتضي حيدري

مجموعه شعر «سرفه خونين تفنگي در باد» نخستين مجموعه شعر «مرتضي حيدري آل‌كثير» در سالن اجتماعات پارك رازي تهران نقد و بررسي مي‌شود. نشست نقد و بررسي مجموعه شعر «سرفه خونين تفنگي در باد» سه‌شنبه بيست و هفتم شهريورماه از ساعت 16 و در سالن اجتماعات كانون فرهنگي نوجوان به نشاني تهران، خيابان كارگر جنوبي، بعد از ميدان قزوين، پارك رازي برگزار مي‌شود. شماره ی همراه شما را نداشتم بهر حال حضورتان سبب سر افرازی ست یا علی!

هادی وحيدی

سلام دوست ديرين مجموعه ی تهران شبيه...عاليه.کاش مجموعه ي ديگرتان راهم پيداکنم. از پيوند های خوبم هستين. با مهر و احترام.