درباره ی یک استعفا

همکاری با هر مجموعه ای بالاخره عمری دارد . روزی شروع می شود، تو برای اولین بار از پله هایی بالا می روی و روزی هم تمام می شود و باید از همان پله ها پایین بیایی؛ درست مثل چند هفته پیش که من از پله های روزنامه ی دوست داشتنی جام جم پایین آمدم.

پایان هر همکاری و رابطه ای هم لابد بهانه ای دارد . استعفای من هم یک استعفای شخصی و البته با دلایل کاری و صنفی بود . امروز هم که دیگر  کارت ورود و خروج جام جم را نمی زنم در دلم می دانم که دوستانی در آن جا دارم که روزی با هم همکار بوده ایم و امروز دوست هستیم ؛ دوستشان دارم و به یادشان هستم و امیدوارم آن ها هم گاهی به یاد من بیفتند .از علاقه ی قلبی و دوستی من نسبت به مجموعه ی جام جم چه مدیر مسوول و سردبیر چه همکاران تحریریه و فنی و اداری و ...ذره ای کم نشده است . گاهی تضاد سلایق تو را به جایی می رساند که از مجموعه ای که دوست داری و بخشی از خاطرات توست جدا شوی و این البته از جبر روزگار است.

نکته ای که کام مرا در این جدایی تلخ کرد سوءاستفاده ی غیر اخلاقی یک سایت از جنس " چی چی نیوز" هایی بود که از این ماجرا استفاده ای سیاسی آن هم با قلب واقعیت کرد . در این جا به روشنی ضمن بیزاری جستن از شیوه ی خبررسانی کثیف سایت پایانیوز تاکید می کنم دلیل استعفای من و تعدادی از همکارانم از روزنامه ی جام جم ؛ یک مساله ی کاری و اعتراضی به شیوه ی تعامل حرفه ای در مجموعه ی روزنامه بوده است و ربط دادن آن به مسائلی چون حمایت یا عدم حمایت یک فرد یا یک جریان داخل روزنامه از هر شخصیت سیاسی ، دروغی است که از کیسه ی دروغ پردازانی بیرون می آید که هم سابقه و هم مدرک تحصیلی و هم شعار و هم شعورشان بر پایه ی دروغ و دروغ و دروغ می چرخد.

/ 47 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مژده

اگه دوست داشتین به ما سر بزنین خوشحال میشم

Fatima.hatami

هر استعفایی دلیلی داره ... مهم نیست چی نوشتن، مهم اینه که اونایی که باید، حتما حقیقت رو می دونن .

مریم

سلام چقدر مطلب نوشتین من نخوندم! زود می خونم

عليرضا بهرامي

برادر همكار و هم‌بغض! قطعا آرش شفاعي يك شخصيت حقيقي است كه ارزش دارد؛ نه به‌خاطر جايگاه حقوقي‌اش. جام‌ جم بايد احساس خسران كند كه سرمايه‌اي چ.ن تو را از دست داده و ايضا سرمايه‌گذاري‌اش را روي تو بر باد! در ضمن شرف واژه‌اي است كه براي هر كس نبايد به‌كار برده شود پس لطفا نبرند...

پناه

دوست عزیز قلمت استوارتر از پیش باشد. دلهای مردم ایران صفحات روزنامه ات باشد.اینطوری مطالبت حتما" خوانندگان بیشتری خواهد داشت. به امید رهایی

فرهنگ شهبازی

از آنجايي كه هميشه نوشته هايت را در جام جم دنبال مي كنم. نبودت را كاملا احساس مي كنم. مي بينم مدتي ست كه نيستي و برايم سئوال بود. البته جوابش را هم مي دانستم. موفق باشي آرش خان

ابراهیم حسنلو

سلام استاد عزیزم تعدادی ازشعرهایی که در وبلاگ آمده قرار است در مجموعه ای منتشر شود قبل از هر اقدامی به نظرات ارزشمندتان نیازمندم .خواهشا دریغ نفرمایید و نظرتان هرچه باشد به دیده ی منت می پذیرم.

محیا

راستی تو شجاع هستی !؟ چطوره که شما وقتی سنگ آقای موسوی را به سینه بزنید شجاعت است اما کار فرهاد جعفری لابد سینه چاکی ! پسر شجاع کاش همانقدر که خودت را قبول داری برای تفکر دیگران هم ارزش قائل می شدی . یادت رفته زمان انتخابات یک سینه چاک سبز ! جناب موسوی بودی . ببخشید یادم رفته بود که سینه چاکی برای شما خوب است و برای مخالفین شما عیب ! بوی دیکتاتوری از کلام اصلاح طلبان یعنی همین . و این که دیکتاتورها برای این که دیکتاتوری شان را لاپوشی کنند شعار مرگ بر دیکتاتور می دهند .درود بر فرهاد جعفری که در این آشفته بازار روشنفکری به مانند نورعلی از احمدی نژاد دفاع می کند دیگه برای خود شیرینی در رثای نور علی نمی سراید !!!!!!! خدا یا نفاق را از آ{ش عزیز دور کن .