از کتاب در دست انتشار"سنگ در سرزمین آینه ها"

کعبه چونان قرآن است «لایمسه‌الا المطهرون» و چون عترت که «رجس» را برآن راهی نیست؛ تجسم پاکیزگی قرآن و عترت؛ و نگاه کردن به آن شستن چشمهای غبار گرفتة روح و جسم، آب تنی کردن جان در حوضچه ی اکنون و غوطه‌ور شدن در رودخانة طهارت مطلق و پریدن تا آبیهایی دور از دسترس است.

به کعبه که می نگری ساختمانی بلند و سیاهپوش برآمده از سنگهای سیاه کوهستانی در برابرت نیست، آنچه می‌بینی مدار و مرکز همه ی پاکیها و پاکیزگی‌هاست؛ دست تو را می‌گیرد و در مغناطیس نیرومند خویش می‌چرخاند و می‌چرخاند و تو الکترون حقیر به دور این هسته ی نیرومند و جذاب چرخش می‌آغازی و با عمق جان می‌فهمی که سطح انرژی و عمق درک تو آن به آن بالاتر می‌رود، شتاب می‌گیری تا در این شتاب روح گداز از آدمیت خاکی رها شوی و به فرشتگی و عصمت ارتقاء یابی.

با لباسی به سپیدی بالهای فرشتگان کروبی با لباسی که نقطه‌ای پلیدی بر آن نیست از حجرالاسود که دست خدا بر زمینش خوانده‌اند آغاز می‌کنی، یک دور می‌چرخی، دو دور، سه، چهار، پنج، شش و هفت!

/ 51 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدرضا طاهری

...آنچه می‌بینی مدار و مرکز همه ی پاکیها و پاکیزگی‌هاست؛ دست تو را می‌گیرد و در مغناطیس نیرومند خویش می‌چرخاند و می‌چرخاند و تو الکترون حقیر به دور این هسته ی نیرومند و جذاب چرخش می‌آغازی و با عمق جان می‌فهمی که سطح انرژی و عمق درک تو آن به آن بالاتر می‌رود.... ... سلام.... خیلی عالی بود... نصیب ما که نشده دیدنش....خوشا به حال اونایی که دیدنش.... یاحق..

میس طلبه

اخبار می گه میس طلبه اپ شده.[نیشخند]

نگار

سلام.از لطفتون خیلی ممنونم.همیشه از دیدن وبلاگتون لذت می برم.شاد باشید[گل]

اسداللهی۶۶

این بار صدمه که آمدم برای دعوتتون! نا امیدم نکن آقای شفاعی! منتظرم ها!!! تو ستاره های سحری قولش رو گرفتم! اسداللهی.

مهر

.. .. .. من و این مر (مار) دم !

جواد منفرد

سلام. پس از مدتها با دو غزل به روزم ومنتظر... می بُرم از شمال خودم در ازای تو دریا وکوه و جاذبه هایش فدای تو[گل]

جواد منفرد

سلام. پس از مدتها با دو غزل به روزم ومنتظر... می بُرم از شمال خودم در ازای تو دریا وکوه و جاذبه هایش فدای تو[گل]