به فهرست دوستان شاعری که در انتخابات شوراها نامزد شده اند خیره مانده ام.یادم است آخرین باری که سیدحسن حسینی را دیدم  مصادف بود با ایامی که انتخابات مجلس در راه بود و یکی از دوستان شاعر که این روزها در بزرگداشت ایشان بین اهل فن رقابت است در انتخابات نامزد شده بود. سیدحسن با خشم و ناراحتی می گفت ما انقلاب کردیم که سیاستمداران را فرهنگی کنیم حالا اهل فرهنگ می خواهند سیاستمدار شوند.

/ 8 نظر / 41 بازدید
سپاهی لایین

صاحبدلان،ما انقلاب کردیم یا......شاید هم ما انقلاب نکردیم؟!! درود و بدرود آرش خان.

زينب زارعي

يادش بخير باباي منم همين رو مي گفتن

صحرا

سلام و دروددددددددد امیدوارم موفق باشی همیشه... راستیتش....امسال من کافه پیانو رو خوندم...بعد اومدم دنبال سایتی که ته کتاب بود بعد دیدم که اوضاع از چه قراره...ولی قلمتون خیلی قشنگ بود... واینکه چرا من اون جا نظر نداشتم واومدم تو پست های اردی بهشت دلیلش اینه که یه اردی بهشتی خودخواهم واینکه در جواب این سیاستمدارای فرهنگی باید به خدمتتون عارض شم که از یه شتر میپرسن کجات کجه؟میگه بگو کجام صافه... و یه چیز دیگه تو دلم مونده...میخوام بگم در باره ی کا فه اس من از اقای فرهاد خوشم میاد... ولی دلیل این رفتارای سیاسی شو نمیدونم... به نظر من ادم که معروف میشه بهتره خودشو بامردم وفق بده نه دولت و به نظر من کشوری موفقه که نویسندش وقتی با مردم موافق میشه انگار با دولت موافق شده که بعید میدونم پیش بیاد برای ما تو ایران.. اما از اقای فرهاد ممنونم... به من این نکته رو یاد داد..هرجایی که بری..به هر شهرتیم برسی...وقتی از مردم جدا میشی.....کتااباتو برات پس میفرستن.... متاسفم نه برای اقای فرهاد متاسفم برای ادمایی که تحت تاثیر جو تصمیم میگیرن و ابروشونو به حراج میذارن... بازم خیلی مرسی... موفق باشی ارش جان!

صحرا

ببخشید تو متنم یه اشتباهی بود...میخواستم بنویسم نه فقط برای اقای فرهادد شد نه برای اقافرهاد...که معنای متنمو کلا عوض کرد..بازم مرسی

رسول رضایی

سلام پاییز است ... به روز شدم همراهم باشید در "تنهایی پرهیاهو"[گل]