فیلتر می کنند پس هستند

دوستانی که نشسته اند و فیلتر می کنند این بار در حفظ ناموس و شریعت کارستانی کردند که بیا و ببین!

تارنمای هفتان که این روزها به تیغ فیلتر دچار شده است مجمعی شده بود برای اهل ادب و فرهنگ و هنر تا خواندنی های این جهان مجازی را گرد آورند و اگر از میان هر ده لینکی که در این تارنما به مخاطب ارائه می شد یکی هم باعث ارتقای فرهنگ و سواد فرهنگی کاربران می شد می توانستی گفت که هفتان جایگاهی محترم داشت و این چنین ستمی بر آن روا داشتن از انصاف و جوانمردی و شعار فرهنگ مداری به دور بود.

اندک اندک کار به جایی خواهد رسید که تنها وبلاگهایی تحمل شوند که دختر خانمی برای نامزدش- در این خصوص خواندن صیغه ی محرمیت چندان لزومی ندارد- درد دل کند و بالعکس.

باری نور بر آن تربت پاکی که صاحبش سروده بود:

در میخانه ببستند خدا را ...

/ 25 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تبسم

ممنون که سر زدید! شما همان آرش شفاعی هستید که گاهی در وبلاگ شاعرانه با شما کل کل رباعی می کردیم؟ خیلی وقت است کل کلی در وبلاگستان اتفاق نیفتاده! البته یادتان یاشد...ما عمرا به اسم تبسم کل کل کنیم!

سونا

نه بابا این دیکتاتور ها فیلترش کردن.بــــــــــــــله خب. بعضی جاها که بدون پروکسی هست باز می شه ولی در کل بستست!‌ [ناراحت]

فروتن

سلام.از آرش شفاعی عزیز ممنونم.... راستی ما بیشتر[عینک]بحث خوش تیپی و....

مرسده

[گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل]سلام [گل]خوووووبید؟؟

نادر

چه ریختی همه چیز مرا به هم خانم چنین که روی دلم می زنی قدم خانم[گل][گل][گل]

اصغر عظيمي مهر

سلام ! این حرفا که بدیهیه و گفتن نداره ! یه وقت اون ورا نیای ها !

باران محسنی

سلام...علاوه بر هفتان چند تاسایت دیگه فرهنگی هم فیلتر شدن...چه می شود کرد وقتی خودمان کاری نم یکنم... در ضمن این عکاس ایسنا هم چه عکس اندخته... شما که اینقدر بد عنق و اخمالو نیستین... هستین؟...استخفرالله[نیشخند]